WhatsApp Icon

o nás

neštěstí

HK InFortune Electronics Co., Ltd je nezávislý distributor elektronických součástek, věnujeme se poskytování elektronických součástek a podpůrných služeb zákazníkům. Společnost byla založena v roce 2000 a máme logistické sklady v Hong Kongu a Shenzhenu v Číně.

neštěstí

HK InFortune Electronics Co., Ltd získal mezinárodní certifikaci standardu kvality iso9001:2015, dodržujeme zásadu „kvalita na prvním místě, zákazník na prvním místě“ a profesionální technickou podporu a je nám velkou ctí, že jsme blízkým partnerem mnoha známých výrobců elektroniky a uvedených skupin .

máme vysoce kvalitní elitní tým a naše podnikání pokrývá více než 20 zemí ve všech regionech světa. sloužíme globálním výrobcům a distributorům elektroniky a zaměřujeme se na služby OEM, EM a cem. HK InFortune Electronics Co., Ltd se neustále zlepšuje, abychom získali důvěru zákazníků, věnujeme zvláštní pozornost vašim požadavkům. naše produkty se uplatňují v průmyslové automatizaci, automobilové elektronice, medicíně a komunikacích, informačních technologiích, nové energetice a dalších oborech. těšíme se, že se staneme vaším nejlepším partnerem v distribuci komponent!

Horní